Zaistenie nákladu

 

Teraz k dispozícii aj pre návesy s posuvnou podlahou firmy Peischl

Náves s posuvnou podlahou 3ESPOS v superľahkom prevedení z dielne firmy Peischl vybaví svoje prepravné úlohy s nižšou spotrebou, s väčším množstvom prepraveného materiálu a s minimálne 1000 kg viac naloženého tovaru ako jeho konkurencia.

Návesy s posuvnou podlahou firmy Peischl disponujú od roku 2012 certifikátom o zaistení nákladu podľa DIN EN 12642 CODE XL. Tento certifikát o zaistení nákladu znižuje náklady pre zaistenie nákladu a na želanie je ho možné podľa praxe a dodatočných riešení ešte efektívne upravovať.

Toto potvrdenie pre dostatočnú stabilitu nadstavby je do budúcnosti k dispozícii pre všetkých zákazníkov. Týmto sú rastúce požiadavky na certifikované vozidlá zodpovedané. Takéto vyhotovenie návesov je rozhodujúce pre čoraz viac dopravných spoločností, pretože ako od zákonodarcu tak aj od zasielateľa sú týmto splnené potrebné nariadenia.


Preto pre vysokú hospodárnosť už nepostačuje viac len požiadavka na vyššie užitočné zaťaženie a spoľahlivosť vozidiel. Dodatočne je toto potvrdenie o stabilite nadstavby pre návesy vo vozovom parku v mnohých prípadoch aj dôvodným predpokladom k splneniu dohodnutých podmienok od objednávateľa.